- Advertisement -

TAG

hajduti

Opozita të ketë turp që denoncon vjedhjen, hajduti quhet fitues…

Nga Ylli Manjani Pra, morali i fabulës analitike "të pavavarur" është se Opozita duhet të ketë turp për: - kapjen në flagrancë të blerësve të kartave,...

14 herë i vjedhur, asnjëherë hajduti i kapur!

Nga Artan Fuga Dyqanet që ishin pronë publike, pra edhe të miat, m'i morrën dhe ua dhanë atyre që ishin shitës atje, pra atyre...

Hajduti i hyri në shtëpi, por modelja ishte nudo, kur u përball me të (film)

Modelja 29 vjeçare me forma të kolme Danii Banks është gjendur së fundmi në një sitautë të pazakontë. Modelja nga Michigan ishte duke fjetur kur...

Si u kap hajduti me kapele që vidhte me armë në Tiranë

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar, në akuzë për grabitje në Tiranë. Ai dyshohet se është edhe grabititësi i pikës së kredidhënies në Tirane, ku...

“Kemi djegur vetëm thasët bosh”

Hajduti: - Alo? Alo? Iriqin kërkoj. Iriqi: - Fol, Iriqi jam. Hajduti: - Thuaji atij ministër Lleshit se po ia fut kot. Paska thënë që ne kemi djegur paratë....

Nisma e Carlo Bollino-s? Kur hajduti thërret: “Kapeni hajdutin!”

Nga Enkel Demi Disa ditë më parë, Carlo Bollino, pronar i shqiptarja.com bëri më dije që portalet kryesore në Shqipëri kanë vendosur një farë rregulli...

Hajduti 60-vjeçar, në shënjestër celularët

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit...

Arrestohet për grabitje kameramani personal i kryeministrit Rama

Një 38 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ishte kthyer në specialist për vjedhjen e celularëve në kryeqytet. Gjatë operacionit të koduar "Taktika"...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -