- Advertisement -

TAG

gruaja

Ngjarje e rëndë/ Bie në pus gruaja në fshatin e Elbasanit

Një grua ka rënë në pus në fshatin Mirakë. Burime bëjnë me dije se zjarrfikësit po shkojnë drejt vendit të ngjarjes ndërsa mbeten të paqarta...

U tha se Ramushi e rrahu dhe e bëri për spital, reagon për herë të parë gruaja e tij, Anita Haradinaj

Anita Muçaj-Haradinaj, gruaja e Ramush Haradinaj ka reaguar për herë të parë lidhur me thashethemet që mbi të ishte ushtruar dhunë nga i shoqi. U...

Gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria, ja çfarë akuze mund të ngrihet

Floresha Zhidru, bashkëshortja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru, mund të hetohet për moskallëzim krimi nga prokuroria. Bëhet me dije se ajo ka gënjyer policinë, duke...

“Të mbyti virusi moj nëne”, 44 vjeçari në Tiranë i rrëmben varësen, gruaja bërtet me të madhe

Një 44-vjeçar është kapur pasi ka tentuar t’i rrëmbejë varësen e floririt nga qafa një të moshuare në Tiranë. 44 vjeçari me iniciale L.S. i...

Gruaja e Tom Hanks tregon efektet anësore të ilaçit që përdoret për Covid-19

Këngëtarja Rita Wilson ka deklaruar se ka pësuar “efekte anësore ekstreme”, pasi u trajtua me ilaçin eksperimental për Covid-19, Chloroquine, në një spital australian. Wilson, e cila ishte...

Humb jetën nga Covid-19 inxhinieri shqiptar në Itali, gruaja: Nuk i bëmë dot as varrim (film)

Pak ditë më parë në emisionin e mëngjesit këtu në Abc News, Sonila Alushi tha se kishte të dhëna për të paktën 9 shqiptarë...

Në nji vend ku djali asht mret, gruaja ka me qenë “copë mishi”

Nga Fjolla Spanca Në nji vend, ku djali rritet si mret/ princ/ pasha do a s’do, gruaja ka me qenë veç nji “copëz mishi” ose...

Kryeministri i llojit edhe bukë, edhe gjellë/ Si është e vërteta e burrit nga Lezha që i humbi gruaja?

Natyrisht që filmi, ku një zotëri qahej tek kryeministri se ia kanë çuar gruan në Golem të Kavajës qarkulloi me shpejtësi, ku i pari...

Tiranë/ Gruaja vetëhidhet nga kati i katërt i banesës, humb jetën

Një grua është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën...

Matthew Palmer: Gruaja ime vjen nga Beogradi, fëmijët e mi flasin gjuhën serbe 

Zëvendës-ndihmës i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer ka bërë të ditura lidhjet e tij me Serbinë. Gjatë një interviste në nëntor të vitit të...

Latest news

Pa maska në rrugë, gjobiten 765 qytetarë

Në 24 orët e fundit janë gjobitur 765 qytetarë të cilët kishin dalë pa maska në rrugë. Ndërkohë që gjatë kontrolleve të bëra janë...

Shënohet viktima e parë shqiptare nga tërmeti në Izmir

Shënohet viktima e parë me origjinë shqiptare nga tërmeti tragjik në Izmir. Ambasadori shqiptar në Turqi, Kastriot Robo deklaroi se viktima është një grua...

U plagos nga tërmeti, 14-vjeçari shqiptar në Greqi: Gjithçka do të kalojë

Mes të plagosurve në Greqi nga tërmeti me epiqendër në Samos është edhe një 14 vjeçar shqiptar. Ai është Enriko Mane, ndërsa pas plagëve që...

241 raste të reja me koronavirus, humbin jetën 7 pacientë

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 241 raste të reja me koronavirus nga 1260 testime të kryera në total. 7 pacientë të cilët...

Spahia: Komiteti i ekspertëve nuk i dha kurrë përgjigje shqetësimeve të qytetarëve

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia  i përgjigjet Komitetit të Ekspertëve, duke thënë se ai komitet kurrë nuk i dha përgjigje shqetësimeve të qytetarëve dhe as...
- Advertisement -