- Advertisement -

TAG

futbollisti

“Pacienti zero” në Itali një shqiptar, futbollisti që ia doli të shërohej tregon rrjedhën e historisë (Film)

Në një intervistë për “ABC News” futbollisti shqiptar Xhoni Mustafaraj nga Vlora i cili jeton në Itali bashkë me familjen, ka treguar rrjedhën e historisë nga...

“Muskuj barku” në kushte shtëpie, Ronaldo përdor fëmijët në vend të girave (film)

Futbollisti Cristiano Ronaldo këto kohë ka qenë i izoluar në shtëpi, si shumica e njerëzve në botë për shkak të koronavirusit. Ai ëhstë tepër aktiv...

U prek nga Covid-19, dëshmia e futbollistit italian: Si më shpëtoi jetën ilaçi eksperimental (film)

Ne një lidhje me skype nga Latina, Itali futbollisti dhe trajneri Fausto Russo i prekur nga COVID-19, sqaroi dhe mënyrën e trajtimit dhe medikamentet...

Cristiano Ronaldo publikon foton e parë me binjakët e tij

U përfol si thashethem, por tashmë Ronaldo ka zbuluar të vërtetën. Ylli i futbollit është bërë baba i dy fëmijëve binjakë, dhe ai nuk...

Daniel Cjapi, talenti shqiptar i futbollit që refuzoi kombëtaren greke

Trajneri i Kombëtares shqiptare U-19, Erion Bogdani nis kontaktet me familjen e 18-vjeçarit për ta afruar në Kombëtaren shqiptare Mediat greke kanë zbuluar së fundmi...

Shakira e Pique festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, ai mbush 30 vjeç ndërsa ajo 40

Një nga çiftet më të njohur, Shakira e Gerard Pique festojnë ditëlindjen në po të njëjtën ditë. Të dy hyjnë në një dekadë të...

Riccardo Orsolini futbollisti më i ri i Juventusit

Riccardo Orsolini është futbollisti më i ri i Juventus. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e bardhezinjve, ku anësori ka nënshkruar një kontratë...

Ndahet nga jeta legjenda e Tiranës Gëzim Kasmi

Është ndarë nga jeta ish-futbollisti i Tiranës Gëzim Kasmi. Fubollisti Kasmi u nda nga jeta në moshën 74 vjeçare. Ai u  përcoll për  në banesën e...

Lorik Cana: Ceremonia e lamtumirës do të mbahet në 6 mujorin e parë të 2017

Ceremoni lamtumirës të ish kapitanit Lorik Cana nga Kombëtarja  është parashikuar të mbahet në gjashtëmujorin e parë të vitit të ardhshëm, Lajmin e bëri...

Rei Manaj, një pikë të rëndësishme Peskarës

Trajneri Odo i Peskarës deklaroi pas transfertës së Xhenoas, që përfundoi 1-1, se do të ishte mëkat nëse skuadra e tij do të kishte...

Latest news

Artan Fuga: Kërkesa për dorëheqje të parevokueshme e Bashës do të ishte një gafë politike e PD

Akademiku Artan Fuga deklaron se është gafë e madhe që Këshilli Kombëtar ti kërkojë sot dorëheqjen e parevokueshme, kryetarit të PD, Lulzim Bashës. Reagimi i...

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, propozohet që kryetari i ri të zgjidhet më 13 qershor

PD do të shkojë në zgjedhje për kryetarin e ri më 13 qershor, duke afruar datën nga korriku me një muaj më herët. Sekretari i...

Basha: Nuk lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, kjo është përgjegjësia ime

Kreu i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se në zgjedhje nuk ka lejuar të bashkëpunojë me bandat. Ai thotë se këtë e ka parim, dhe...

Izraeli rrafshon tre ndërtesa në Gaza, të paktën 33 viktima e 50 të plagosur

Sulmet ajrore të Izraelit në qytetin e Gaza-s shkatërruan të dielën tre ndërtesa dhe u morën jetën të paktën 33 personave. Lajmin e bën...

Bilanci i COVID-19 në Shqipëri, 37 raste dhe 3 humbje jete këtë të dielë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 1862 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 37 qytetarë. Rastet pozitive...
- Advertisement -