- Advertisement -

TAG

Fasada

Ylli Dylgjeri: Rifilloi Projekti i Fasadave “Kthimi në Identitet”

Investitorët: Edi Rama Projektuesi: Erion Velija Vlera e Projektit: xxxxxxxxx Miratoi: M. Rakacolli Zbatuese: A. Fico Ing: P. Pipero Data e fillimit: 10 Janar 2021 Data e përfundimit 25 Prill 2021

Godole: Masat në Shqipëri ishin ekstreme, shpresoj të zgjohemi se ka rënë këmbana

Për pedagogen Jonila Godole masat kufizuese të vendosura nga qeveria për shkak të Pandemisë ishin ekstreme. E ftuar në “Abc-ja e mëngjesit”, me Enkel...

Rilyerja e fasadave të pallateve, Bashkia e Tiranës thirrje për të paraqitur idetë

Tirana pritet që të vishet sërish me ngjyra. Bashkia e Tiranës shumë shpejt do të rinisë projektin për rregullimin e fasadave të pallateve në...

Vasili: Ujë të pijshëm s’ka as në qendër të Tiranës, qeveria të lërë fasadat e të investojë në këtë drejtim

Tema e rritjes së çmimit për ujin e pijshëm është në qendër të diskutimeve gjatë ditëve të fundit, ndërsa qytetarë të shumtë kanë paralajmëruar...

Basha nga çadra: Ndërkombëtarët na mbështesin, t’i japim fund demokracisë dhe zgjedhjeve fasadë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur sot nga çadra ku janë të vendosur protestuesit  se mbështetja ndërkombetare për protestën e opozitës po rritet...

Igli Cara: Dako harxhoi 15 milion dollarë për fasada

“Ndërkohë çerdhet, kopshtet, shkollat, janë në gjendje të mjerueshme pa ngrohje” Deputeti demokrat i Durrësit, Igli Cara, ka akuzuar kryetarin e  bashkisë së Durrësit, Vangjush...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -