- Advertisement -

TAG

Enkeleda Kapedani

Publikonte video në Tik-Tok, gjyqtarja Enkeleda Kapedani jep dorëheqjen

Enkeleda Kapedani ka dhënë dorëheqjen si zëvendëskryetare e Gjykatës së Elbasanit, pas publikimit të videove në rrjetin social Tik-Tok. Kapedani ka komunikuar dorëheqjen e...

Milaim Zeka i del në mbrojtje gjyqtares Enkeleda Kapedani: Video në Tik Tok? Mund t’i bënte kushdo, edhe gruaja ime (film)

Gazetari Milaim Zeka i ka konsideruar të tepërta reagimet në rrjetet sociale dhe jo vetëm në lidhje me videot e publikuara të kryegjyqtares Enkeleda...

Publikohen të tjera video/ Gjyqtarja e Elbasanit s’i ndahet Tik-Tokut, nxjerr gishtin e mesit (film)

Pas videove të publikuara ne rrjetin social TIK-TOK të kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, në të cilat shihet duke "sfiluar" në ambientet e Gjykatës...

Videot me sfilata nga zyra, makina dhe jeta e luksit, merret vendimi për gjyqtaren e “Tik Tokut”

Inspektori i Lartë i Drejtësi Artur Metani i ka dërguar KLGJ-së kërkesën për pezullimin e menjëhershëm dhe shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Elbasanit,...

Kur gjyqtarja e Elbasanit sfilonte në “Miss Shqipëria” (film)

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani në vitin 2003, ka qenë pjesëmarrëse në spektaklin Miss Shqipëria, realizuar nga regjisori Petri Bozo. Në atë kohë 18 vjeç,...

Video e gjyqtares me këngën e tij u bë virale në rrjet, reagon Don Xhoni

Gjatë ditës së djeshme, emri i kryegjykatëses së Elbasanit, Enkeleda Kapedani u lakua së tepërmi, pas asaj iu bënë publike një sërë videosh, ku...

Gjyqtarja Enkeleda Kapedani mohon videot duke bërë paradë në zyrë: Nuk jam unë! Pamjet janë të inskenuara (film)

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, magjistratja që shfaqet në rrjetin social Tik Tok duke bërë paradë në zyrë, mohon të jetë ajo....

Elbasani nën sundimin e krimit, kryetarja e Gjykatës lazdohet në “Tik Tok” (film)

Ndërsa Elbasani është nën sundimin e krimit prej shumë kohës tashmë, kryetarja  gjykatës Enkeleda Kapedani gjen kohën të lazdrohet në TikTok. Dhjetëra persona janë ekzekutuar...

Enkeleda Kapedani në krye të gjykatës së Elbasanit

Enkeleda Kapedani është vendosur në krye të gjykatës së Elbasanit. Kapedani vjen në këtë post pas dorëheqjes të gjyqtarit Zihni Shahu. Ajo u zgjodh sot...

Latest news

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...
- Advertisement -