- Advertisement -

TAG

emisioni “Opinion”

“S’do falim asnjë…”/ Artan Hoxha i tregon Edi Ramës SMS-në kërcënuese të krimit të organizuar

Gazetari Artan Hoxha publikoi një mesazh kërcënues që ka mbërritur dje në Abc News, drejtuar gazetarit Artan Hoxha si dhe televizionit Abc News. Ai...

“Kërcënime nga politika dhe bota e nëndheshme”. Artan Hoxha: Si më ra në dorë video e Lefter Allës

Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter...

Rama: Azilkërkuesit, bishta që Macron i përdor për politikë të brendshme

Kryeministri Edi Rama edhe një herë ka theksuar se vetëm vetoja e Francës ishte ajo që pengoi hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë...

Përgjimet që tronditën politikën/ Gazetari gjerman intervistë për “Opinion” (film)

Gazetari Peter Tiede, i cili tronditi politikën shqiptare, me publikimin e 6 përgjimeve të reja nga dosja 339/1 ka dhënë një intervistë për emisionin...

“E di si të fluturoj apo jo?”, sherr mes Salianjit dhe Vangjelit (film)

Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit të PD-së Ervin Salianji ka patuar disa momente tensioni gjatë emisionit "Opinion". Në debat e sipër, Salianji i ka...

Kush po i sjell përgjimet?

Nga Blendi Fevziu Kanë mjaftuar disa materiale të publikuara në dhjetë ditët e fundit për të hapur një kuti të zezë të politikës shqiptare dhe...

E kam dhe unë një Opinion

Nga Enkel Demi Po kremtohet 20 vjetori i emisionit “Opinion” i Blendi Fevziut. Duke e patur të pamundur të jem fizikisht, për një arsye krejt...

Mesila Doda: Ata që patën merak tregun çam, tani le të merren me tregun kinez (film)

Deputetja e PDIU-së Mesila Doda, përgjatë emisionit “Opinion” në TV Klan, ka përmbledhur me një batutë marrëveshjen politike mes Ramës dhe Bashës, në orët...

Latest news

Frut apo lëng, cila është mënyra më e mira për t’a konsumuar gjithë familja

E keni pyetur veten ku ndryshon të hash fruta nga të pirit atë? Të pish lëng frutash është e lehtë, por ekspertët thonë që...

Qyteti që “prodhoi” koronavirusin shënon zero raste, në Wuhan hapen pa kufizime edhe klubet e natës

Ish-epiqendra e pandemisë COVID-19, nga ku dyshohet se ka ardhur edhe koronavirusi, qyteti kinez Wuhan nuk ka raportuar asnjë rast të ri në 24...

Ikën si legena/ Tifozët “trima” sllavo-maqedonë ia mbathën, kur u afruan shqiptarët (film)

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për ndalimin e 16 të rinjve maqedonas, të dyshuar për fyerje ndaj shqiptarëve,...

Të shtënat me armë zjarri te “Astiri”, ky është 45 vjeçari i plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e "Astirit" në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

Shpërthim i fuqishëm në Durrës, qyteti bregdetar “pushtohet” nga tymi

Një shpërthim i kontrolluar ka ndoodhur në ambientet e brendshme të pallatit të Kastratëve në lagjen 17 në Durrës. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit...
- Advertisement -