- Advertisement -

TAG

Elton Cico

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

Vrasja e Elton Çiços, vetëdorëzohet në polici Renato Milloshi

Renato Milloshi, është vetëdorëzuar në polici 9 muaj pasi u shpall në kërkim si i dyshuar për vrasjen e Elton Çiços. Bëhet me dije se...

I biri i ish-kryetarit të Partisë Komuniste, vrasës i Elton Çiços

Renato Hysni Milloshi dhe Jani Aliaj janë shpallur në kërkim nga policia e Tiranës si autorë të krimit të ndodhur më 1 maj në Tiranë Policia...

Alibeaj: Tahiri foli me Shullazin përmes telefonit të Ermal Muçës

Kreut të departamentit të Rendit dhe Sigurisë, Enkelejd Alibeaj, akuzon ministrin e brendshëm për lidhje me botën e krimit Kreut të departamentit të Rendit dhe...

Vrasja në ish bllok/ Arrestohet shoqëruesi për prishje me dashje të provave

Policia e Tiranës ka arrestuar personin që shoqëronte viktimën Elton Çiça në momentin e  vrasjes. Sipas policisë së Tiranës Personi në fjalë dyshohet se...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -