- Advertisement -

TAG

Ellie Goulding

Ellie Goulding konfirmon se është në pritje të fëmijës së parë

Ellie Goulding ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmin e ëmbël e bëri me dije për revistën “Vogue”,...

Pas Leonardo Di Caprio, edhe Ellie Goulding reagon për Vjosën: Hidrocentralet do të shkatërronin dhe kulturën (Film)

Pas aktorit Leonardo Di Caprio, edhe këngëtarja e njohur Ellie Goulding i është bashkuar fushatës për mbrojtjen e lumit Vjosa nga HEC-et. Ellie ka postuar...

Rita Ora takon familjen mbretërore, pjesë e mbrëmjes së bamirësisë

Dje është zhvilluar mbrëmja gala e bamirësisë në Londër, pjesë e të cilës kanë qenë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora. 28-vjecarja me anë...

Ellie Goulding pozon topless për revistën Remix

Ellie Goulding ka pozuar topless për revistën neozelandeze të modës “Remix”. 29-vjeçarja ka mahnitur me fotot e saj, edhe pse në muajin korrik ajo...

Latest news

Burri ekzekuton gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të gjykatës në Elbasan. Raportohet se të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një...

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të enjte pranë Gjykatës së Elbasanit . Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Nga...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...
- Advertisement -