Ellie Goulding konfirmon se është në pritje të fëmijës së parë

Duhet të lëçisni

Mblidhet komiteti i ekspertëve, Fico: 79% e rasteve në dy javët e fundit të moshave nga 24-54 vjeç

Drejtoresha e ISHP, Albana Fico ka folur në mbledhjen e komitetit të ekspertëve për situatën e COVID-19 në vend. “Kemi qenë tejet të vëmendshëm në...

Minatori humbi jetën, arrestohet armatori i minierës në Bulqizë, procedohet brigadieri

Minatori Fiqiri Karaj humbi jetën ditën e djeshme ndërsa punonte në një nga galeritë e zonës D në një minierë të Bulqizës. Në lidhje me ngjarjen, policia...

Nis vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve në Berat

Këtë të enjte pritet që fushata e vaksinimit të fillojë dhe në Berat. Raportohet se vaksinimi do të bëhet në hollin e Pallatit të Kulturës...

Atentati mafioz në mes të Tiranës, kush është i famshmi Behar Sofia

Të tjera detaje dalin në dritë nga atentati mafioz që iu bë sot në mes të Tiranës një 65-vjeçari nga Berati, i cili mbeti...

Ellie Goulding ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmin e ëmbël e bëri me dije për revistën “Vogue”, ku është shprehur se është në muajin e tetë të shtatzanisë. Këngëtarja 34-vjeçare ka qëndruar larg vëmendjes së publikut, dhe dalja e saj e fundit ishte në Gusht të vitit që lamë pas.

“Ishte një çmenduri pasi ndodhi në 1-vjetorin e martesës tonë. Nuk ishte në plan. Mendimi për të mbetur shtatzënë nuk dukej sikur mund të ishte një realitet. Të qenit shtatzënë më ka bërë më njerëzore. Këto forma nuk i kam patur kurrë më parë. Po e shijoj këtë. Gjithashtu dhe bashkëshorti im.”, u shpreh këngëtarja.

Autorja e hitit “Love Me Like You Do” dhe partneri i saj, Caspar Jopling njoftuan fejesën e tyre në Gusht të 2018-ës. Ata vendosën të lidhnin kurorë në vitin 2019, në një ceremoni mahnitëse në York Minster.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Mblidhet komiteti i ekspertëve, Fico: 79% e rasteve në dy javët e fundit të moshave nga 24-54 vjeç

Drejtoresha e ISHP, Albana Fico ka folur në mbledhjen e komitetit të ekspertëve për situatën e COVID-19 në vend. “Kemi qenë tejet të vëmendshëm në...

Minatori humbi jetën, arrestohet armatori i minierës në Bulqizë, procedohet brigadieri

Minatori Fiqiri Karaj humbi jetën ditën e djeshme ndërsa punonte në një nga galeritë e zonës D në një minierë të Bulqizës. Në lidhje me ngjarjen, policia...

Nis vaksinimi i mjekëve dhe infermierëve në Berat

Këtë të enjte pritet që fushata e vaksinimit të fillojë dhe në Berat. Raportohet se vaksinimi do të bëhet në hollin e Pallatit të Kulturës...

Atentati mafioz në mes të Tiranës, kush është i famshmi Behar Sofia

Të tjera detaje dalin në dritë nga atentati mafioz që iu bë sot në mes të Tiranës një 65-vjeçari nga Berati, i cili mbeti...

Basha takim me biznesin në Durrës: Individë të kualifikuar janë detyruar të largohen

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka vijuar edhe ditën e sotme takimet me qytetarë, biznese, familjare, duke u njohur nga afër me sfidat e...