Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora takon familjen mbretërore, pjesë e mbrëmjes së bamirësisë

Nga Klodiana 0

Dje është zhvilluar mbrëmja gala e bamirësisë në Londër, pjesë e të cilës kanë qenë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora.

28-vjecarja me anë të një postimi në “Instagram”, ka shprehur mirënjohjen për ftesën që iu bë, dhe se sa emocionues ka qenë për të takimi me Princ William.

“Faleminderit që më ftuat @centrepointuk. Puna juaj ndihmon të rinjtë e pastrehë. Ndihem e nderuar, që pata mundësinë të takoj, Lartëmadhërinë e tij, Princ Ëilliam e të dëgjoja fjalimin e tij rreth shëndetit mendor”, ka shkruar ajo bashkangjitur me foton e publikuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej