- Advertisement -

TAG

drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve

Safet Bajri kallëzim penal ndaj Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve

Safet Bajri, aktualisht i dënuar për llogari të Belgjikës është duke vuajtur dënimin në IEVP Fier, ka ushtruar kallëzim penal ndaj Drejtorit të Përgjithshëm...

Si u infektuan me koronavirus 21 të burgosur tek 313-ta dhe 302-shi

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes...

Policia e burgjeve nxjerr Dritan Dajtin për “shëtitje” në ish-Bllok (film)

Riarrestimi i Dritan Dajtit, pas arratisjes spektakolare nga Gjykata e Tiranës, i kushtoi Shqipërisë jetën e katër oficerëve të Policisë së Shtetit, por pavarësisht...

Kërcënohet me jetë Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria nis hetimet

Kërcënohet me jetë nëpërmjet mesazheve në celular Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili. Prokuroria ka nisur menjëherë hetimet për të zbuluar autorët dhe rrethanat. Kujtojmë që...

Maliqi: Kush është drejtori që nuk pyet as për ministren

Deputeti Lefter Maliqi ka paraqitur një tablo të errët për situatën në burgjet shqiptare dhe elitën drejtuese të tyre të cilët i lidh me...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -