- Advertisement -

TAG

divorci

Lei Kraja shpërthen në lot, ndërsa rrëfen tre momentet më të vështira të jetës së saj (film)

Moderatorja e njohur, Lei Kraja nuk e ka mbajtur dot veten, teksa treguar divorcin e prindërve të saj. “Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe...

Ministri në prag divorci, e dashura, 5 muaj shtatzënë, por gruaja ka llogaritë sekrete të milionave në banka

Telashet në qeveri me sa duket nuk kanë të mbaruar. Nuk janë thjesht punë shtetërore, por emocionale, duke hapur një rrëmujë zemre me sevdatë...

Ngjarje tragjike/ I kërkoi divorcin, burri qëllon me sëpatë disa herë bashkëshorten e tij (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi. Një burrë, i cili ishte i varuar nga alkoli ka qëlluar disa herë më...

Princi dhe Meghan drejt divorcit? Ja çfarë thonë mediat ndërkombëtare për martesën e çiftit

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi Harry...

“Nuk mendoja se do e doja kaq shumë”/ Kujtim Gjuzi zyrtarizon lidhjen e re pas divorcit (foto)

Vetëm pak kohë më parë u fol për divorcin e Kujtim Gjuzit. Në një prononcim për Gazeta Shqiptare, deputeti tha se ishte një sherr...

Bllokohet divorci mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Bllokimi i praktikave të divorcit mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka nxitur spekulimet në mediat rozë, për një ribashkim të mundshëm të çiftit...

Angelina Jolie pas ndarjes nga Brad Pitt: Bëja shtëpiaken e qaja gjithmonë në dush

   Angelina Jolie ka treguar në një intervistë për Vanity Fair’s vështirësitë që ka hasur gjatë divorcit, ku shprehet se gjërat filluan të shkonin keq në...

Politika si dashuri dhe martesa si interes  

Nga Lorenc Vangjeli Martesa është si dashuria; një luftë me beteja të përditshme që duhet të fitohet njëra pas tjetrës. Kështu është dhe politika, e...

Angelina pendohet, kërkon të pajtohet me Brad Pitt

Martesa e Brad Pitt dhe Angelina Jolie mori fund kur aktorja 41 vjeçare ka paraqitur kërkesën e divorcit, por duket se kjo e fundit...

Divorci Jolie-Pitt/ Adele: “Nuk më intereson!”

  Këngëtarja e shumënjohur britanike Adele nuk ka shprehur kurfarë interesi për ndarjen e çiftit Holliwoodian Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Këngëtarja është shprehur se çiftit...

Latest news

Vret me thikë vjehrrën, arrestohet 44-vjeçarja në Dibër

Një 44-vjeçare është arrestuar në fshatin Maqellarë të Dibrës, pasi pas një konflikti për motive të dobëta ka qëlluar me thikë vjehrrën 74-vjeçare  e...

“25 Prilli, referendum kundër korrupsionit”, Meta ashpërson tonet nga Borshi

Presidenti Ilir Meta përmes një fotoje të postuar në facebook nga rruga e shembur në aksin Borsh-Himarë, si pasojë e rëshqitjes së dherave ka...

Bënë kërdinë në Cërrik, kapen hajdutët që boshatisën magazinat

Policia e Cërrikut ka zbardhur disa vjedhje duke arrestuar autorin, E. U., 35 vjeç, si dhe u shpall në kërkim D. K., 32 vjeç,...

Mbi 100 viktima, Shifrat zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë për Kukësin janë të pavërteta

Vijojnë të jetë në shifra të larta numri i qytetarëve të prekur me Covid-19 në qarkun e Kukësit në raport me numrin e popullsisë. Gjatë...

Haiku nga Kobayashi Issa (15 qershor, 1763 – 5 janar 1828)

Me tim atë Me tim atë do të shihja muzgun mbi fushat e gjelbra . . . Bora po shkrin Bora po shkrin dhe fshati përmbytet nga fëmijët. . . . Mbi një degë Mbi një degë që pluskon teposhtë...
- Advertisement -