Fjalë kyçe: ditelindja

Floktore / Nga Klodiana -

Dua Lipa feston 22-vjetorin

Ditën e djeshme  Dua Lipa ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.   Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka marrë urime dhe shumë dhurata në 22 vjetorin e lindjes…

Floktore / Nga Klodiana -

Rihanna feston 29 vjetorin e lindjes

Këngëtarja e hitit “Work” Rihana mbush sot 29 vjeç. Rihanna feston sot ditëlindjen me shumë suksese mbi supe dhe me këngë të cilat janë bërë hit në klasifikimin e top…