- Advertisement -

TAG

dhëmbët

PDIU: Edi Rama = Haxhi Qamili

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar ndaj kryeministrit, duke e konsideruar të paditur dhe haxhiqamil që hoqi emrin e Çamërisë nga librat e...

I bën alergji pasta e dhëmbëve/ Ndërron jetë 11 vjeçarja

Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë në West Covina, të Kalifornisë pasi lau dhëmbët. Mediat amerikane raportojnë se 11-vjecarja ishte intolerante ndaj qumështit dhe pasta...

Fjalë arit…

Fitorja është ëmbëlsira që mund të të prishë dhëmbët. Oscar Tabárez    

Kategoria Superiore/ Çfarë pritet nga java III…

Kampionati shqiptar ka filluar me polemika, madje gjuha është ashpërsuar ndjeshëm, derisa janë luajtur vetëm 180 minuta dhe vazhdohet të flitet nga trukimet dhe...

Latest news

Polici aksidenton të miturin dhe largohet nga vendngjarja në Pogradec  

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Pogradecit, ku një punonjës i policisë, duke drejtuar automjetin e tij, ka aksidentuar një...

Dokumente identifikuese, Qeveria e Kosovës vendos reciprocitet ndaj Serbisë

Qeveria e Kosovës ka vendosur masën e reciprocitetit karshi Serbisë sa u përket dokumenteve identifikuese. “Çdo person që paraqitet për kalim të kufirit shtetëror me...

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...

Aksidentohen turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tamarë të Kelmendit. Burime bëjnë me dije se një makinë me turistë ka dalë nga rruga,...
- Advertisement -