Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I bën alergji pasta e dhëmbëve/ Ndërron jetë 11 vjeçarja

Nga Ejona 0

Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë në West Covina, të Kalifornisë pasi lau dhëmbët.

Mediat amerikane raportojnë se 11-vjecarja ishte intolerante ndaj qumështit dhe pasta e dhëmbëve që ajo kishte përdorur ishte me përmbajtje qumështi.

Nëna ka treguar se si ndodhi e gjithë ngjarja: 2 motrat po lanin dhëmbët në tualet, ndërkohë që vajza e madhe 15-vjeçare erdhi e tmerruar dhe i tha se motra e vogël Denise nuk po merrte më frymë. Kur hyri në banjo vajzës i ishin nxirë buzët. Ajo lajmëroi menjëherë ambulancën por kur ajo mbërriti vajza kishte ndërruar jetë e mbytur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej