- Advertisement -

TAG

debati

Bushati-Ramës: Po kandidon njerëz të lidhur me krimin

Kryesia e Partisë Socialiste nuk i shpëtoi dje debateve në lidhje me listën e kandidatëve për deputetë, kryesisht për listën e Tiranës. Zëvendëskryeministri Erion...

Robert Aliaj debat me Laert Vasilin: S’paguhem për t’i lëpirë b*thën miletit (film)

Artisti Robert Aliaj dhe aktori Laert Vasili janë përfshirë në një debat të ashpër në emisionin “Opinion”, teksa flisin në lidhje nëse qytetarët duhet...

Sandër Lleshaj e quan të suksesshëm OFL-në, Klodiana Lala: Duhet të vijë turp që e thua këtë gjë (film)

Gazetarja Klodiana Lala është përplasur me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, lidhur me aktivitetin e OFL-së. Gjatë një debati në emisionin “Opinion”, Lala është shprehur...

Debati Biden-Trump/ Sipas sondazhit të CNN fitoi Joe Biden. Po ku gaboi Biden? (film)

Sipas një sondazhi të shpejtë të rrjetit CNN, Joe Biden e ka fituar debatin ndaj Donald Trump me rezultatin 53 % kundër 39...

Haradinaj: Me shqiptarët jemi një, nuk mërzitem se kush hidhërohet nga qëndrimet e mia

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në një intervistë të dhënë për mediat në Kosovë, i është rikthyer debatit me kryeministrin Edi Rama, që pak...

Hedhja nga kati i 6-të e portierit të Partizanit, zbulohen prapaskenat. Debati në makinë me partneren … (e plotë)

Portieri i Partizanit, Aldo Teqja po zhvillon betejën më të rëndësishme gjatë këtyre orëve, atë me jetën e tij. Futbollisti 24-vjeçar është hedhur dje...

Emanuela Pepkola Zaimi i vë pikën debatit me Xhensila Myrtezain: E rëndësishme është që kalamajtë i kemi njërin më të bukur se tjetri

Unë dhe Xhensila kemi kaluar shumë bukur sot. Jemi "zbavitur" pa fund me komentet e "fansave" kundërshtarë. Unë, biznesmene me biznes të ngritur prej "fatkeqësisë"...

Debate në komisionin e Ligjeve/ Halimi: Avokati i Popullit jo zgjedhje e Ramës

Halimi mazhorancës : 5 vite  më parë e kërkuat deri në bojkot Avokatin e Popullit Përzgjedhja e kandidaturës  për Avokatin e Popullit ka sjellë debate...

Përgjimet/ Çipa: Fola në prokurori, Noka: Jeni duke i bërë bisht pyetjes

Është mbledhur sërisht sot  Komisioni Hetimor për skandalin e përgjimeve lidhur me paisjen  ‘Imsi Catcher’. Në cilësinë e dëshmitarit ditën e sotme ishte zëvendës drejtori...

Balla Bumçit: Fole më keq se greku në BE

"Fjala jote  ishte njësoj si ajo e një greku që tha se, Shqipërisë jo vetëm s'duhej që  t'i jepej rekomandimi, por duhej ti mbylleshe...

Latest news

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...
- Advertisement -