- Advertisement -

TAG

COVID

Zbulimi/ COVID-i në Shqipëri që në janar! (foto + film)

Koronavirusi ka qenë në Shqipëri që në janar! Fakte të pakundërshtueshme janë imazhet radiologjike që ofron dr. Renato Osmani dhe një përmbledhje e qartë...

Shpërthen Flutura Açka: Kriminelët e lirë qeveria tmerron njerëzit. Rama citon Zotin, por vetë fshihet pas COVID-it (film)

Shkrimtarja Flutura Açka ka kritikuar ashpër vendimet e qeverisë mbi masat ndëshkuese për qytetarët si dhe masat e ndërrmara deri më tani. Ajo ka...

Ndërrojnë jetë 4 pacientë me COVID në Maqedoninë e Veriut, shkon në 38 numri i viktimave

Spitali Infektiv i Shkupit ka njoftuar se kanë ndërruar jetë 4 pacient me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ky është bilanci më i madh brenda...

Maqedonia e Veriut, 5 pacientë me COVID lënë spitalin, të infektuar në total 617

Në një kohë kur numri i viktimave nga COVID ka shkuar në 27, pavarësisht këtyre humbjeve, lajme të mira vijnë nga Maqedonia e Veriut. Mësohet...

Ekspertja amerikane parashikon një rëndim të krizës nga koronavirusi (Film)

Masat e distancimit social funksionojnë, por kjo nuk duhet të krijojë euforinë se pas disa javë distancimi, njerëzimi e ka mundur koronavirusin, thotë Dr....

Latest news

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe nënkomisionerja Lealba Pelinku ishin sot në Lundër për të inspektuar transferimin e të dhënave nga aparaturat e...

Kroacia ndan për Kosovën 10.000 vaksina kundër COVID-19

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Gërliq Radman ka njoftuar se Kroacia ka ndarë për Kosovën 10,000 vaksina kundër koronavirusit. Ai i ka bërë këto...

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...
- Advertisement -