- Advertisement -

TAG

cift

17 raste me Covid-19 në Lezhë, infektohen punonjësit e postës dhe një çift

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar ditën e sotme 12 raste të reja në qytetin e Lezhës. Mësohet se ndër të ifektuarit është një çift bashkëshortës,...

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Librazhd: Çifti dyshohet të jetë helmuar nga të tjerë, vinte era fostoksinë (film)

Vetëm pesë ditë pasi ishin martuar, një çift bashkëshortësh në Librazhd është vetëhelmuar ku për pasojë 19 vjeçarja Rezarta Hajdari humbi jetën, ndërsa bashkëshorti...

Zbulohet arsyeja e ndarjes së bujshme të Norës me Robertin

Lajmi se dy këngëtarët e njohur shqiptarë Nora Istrefi dhe Robert Berisha u ndanë nga njëri-tjetri solli mërzitje të madhe tek fansat si dhe...

Përrallë nga e tashmja në Tiranë…Dhëndri i ardhur nga Franca, lë nusen se nuk “i doli” e virgjër

Nga Kujtim Xhaja Një përrallë nga e tashmja... Sot do të shkruaj për një ngjarje që më ka tronditur thellë... Kjo ndodhi më ka ndryshuar krejtësisht...

A nuk është familja më simpatike që keni parë?

Jamie dhe Nikki cilësohen si një nga çiftet më simpatike në botë. Nikki është një vajzë e bukur me ngjyrë, ndërsa Jamie një djalosh biond me...

Do të festonte ditëlindjen në Orsk, çifti i mbijeton tragjedisë së avionit rus

Ende nuk janë mësuar shkaqet e rrëzimit të avionit rus me 71 persona në bord gjatë së dielës në Rusi, por ajo që mund...

Papa Françesku marton çiftin në avion

Një dashuri e kurorëzuar në ajër. Papa Françesku ka martuar dy asistentë fluturimi në bordin e avionit me të cilin po udhëtonte mes qyteteve...

Çifti u kërkon të ftuarëve të japin nga 150 $ që të kenë dasmën e ëndrrave

Një çift të cilët e kanë të pamundur ekonomikisht për të realizuar dasmën e ëndrrave u kanë kërkuar të ftuarve që të japin deri...

Itali, kultivonin marijuanë brenda banesës në Romë, arrestohet shqiptarja me burrin

Policia italiane ka lënë në arrest shtëpie një çift italino-shqiptar pasi e kishin kthyer banesën e tyre në një kopsht për kultivimin e kanabisit. Banesa...

5 faktet që vërtetojnë se për Krishtlindje është më mirë të mos jeni çift

Ekspertët  janë treguar pozitivë edhe për njerëzit të cilët janë beqarë në prag festash, sidomos për Krishtlindje. Ja disa arsye: 1. Nuk do shpenzoni për të...

Latest news

Procedohet nga policia, Shpëtim Idrizi nga komisariati nr.1: Të arrestuarit janë ndarë në disa komisariate (film)

Lidhur me procedimin dhe arrestimet e mbështetësve të PDIU në protestë që janë bërë nga policia e shtetit, ka reaguar kreu i PDIU Shpëtim...

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Bojken Abazi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...

Protesta e PDIU zhvendoset tek kryeministria, policia bllokon rrugën, tensionohet situata

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”e PDIU dhe qytetarë të shumtë kanë vendosur së fundmi të shkojnë në një marrshim drejt kryeministrisë, aty ku Nikos Dendias...
- Advertisement -