- Advertisement -

TAG

Beyonce

Dua Lipa kryeson me nominimet në Grammy, Basha: Gjithë Shqipëria është me ty!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj më Grammy. Dua kryeson nominimet, bashkë...

“Black is King”/ Beyonce zgjedh stilistët shqiptarë në projektin e fundit

Beyonce dhe Jay Z sollën pak ditë më parë projektin e tyre muzikor të titulluar "Black is King". Përveç kauzës, e cila u “përqafua”...

“Black is King”, Beyonce publikon albumin e ri vizual

Beyonce ka publikuar albumin e saj vizual të titulluar “Black is King” në Disney +. Albumi është realizuar përgjatë një viti, i cili është një...

Beyonce sot feston ditëlindjen, ja si e surprizon bashkëshorti

Ditën e sotme diva e muzikës, Beyonce, feston ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 38 vjeç. Sapo ka hyrë mesnata, Beyonce është suprizuar nga miqtë...

Beyonce i befason të gjithë me fustanin e verdhë në Londër (Foto)

Në premierën e parë europiane në Londër të "Mbretit Luan", Beyonce vjedh skenën duke i lënë të gjithë me gojë hapur, me një fustan...

“Homecoming”, Beyonce na bekon me një dokumentar (film)

Një dokumentar i Beyonce do "pushtoj" Netflix-in javën e ardhshme. Kengëtarja me famë botërore do të sjellë për të gjithë fansat e saj "Homecoming" më...

Pas klipit të Beyoncé, muzeu i Luvrit rekord vizitorësh

Në vitin 2018 muzeu i Luvrit në Paris ka shënuar një rekord për sa i përket numrit të vizitorëve. Numri i tyre arriti në...

Barack dhe Michelle Obama dhurojnë spektakël në koncertin e Beyonces (film)

Barack dhe Michelle Obama do të mbahen mend si një nga çiftet më të dashura presidenciale amerikane. Ata janë shfaqur në Landover, Maryland duke...

Beyonces i bllokohet skena gjatë koncertit, shihni ç’bën këngëtarja (film)

Finale e frikshme në koncertin e këngëtares, Beyoncé në Poloni. Këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti i saj janë duke vazhduar turin e tyre nëpër...

Beyonce ndez skenën në festivalin muzikor të Coachella (film)

 Beyonce ka dhënë mbrëmjen e djeshme një shfaqje të mrekullueshme, së bashku me Michelle Williams dhe Kelly Rowland,  në festivalin muzikor të Coachella. Treshja këndoi...

Latest news

Parashikimi fatzi i shkrimtarit në vitin 1996: Edi Rama me zgjuarsinë dhe pabesinë që e karakterizon do të jetë gjatë i pranishëm në jetën...

(Botuar më 21 janar 1996 në suplementin “AKS” të gazetës “Koha Jonë”)* (Pjesë nga intervista e Ylljet Aliçkës) Dhe së fundi një pyetje jashtë teme, por...

Vritet biznesmeni i fuqishëm në Santorini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në Santorini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur nga...

Aksident i rëndë, makina përplas çiklomotorrin në Fushë Krujë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën rurale Fushë Krujë-Mazhë, ku një makinë ka goditur një ciklomotorr. Drejtuesi Besnik Masha është plagosur rëndë...

Meta letër Manastirliut për situatën e COVID-19: Fusni testet e shpejta e hapni spitalet rajonale

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar me një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,  për situatën e koronavirusit në vend. Propozimet që  duhet...

Basha mesazh ngushëllimi për Beqir Arifajn: Punoi për Shqipërinë e zhvilluar e demokratike

Lideri i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar me një mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të ish-kryetarit të Bashkisë Pukë, Beqir Arifaj, për shkak...
- Advertisement -