Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Beyonce i befason të gjithë me fustanin e verdhë në Londër (Foto)

Nga Klodiana 0

Në premierën e parë europiane në Londër të “Mbretit Luan”, Beyonce vjedh skenën duke i lënë të gjithë me gojë hapur, me një fustan me një model shumë të guximshëm, ngjyrë të verdhë.

Me një të carë të madhe deri lart në kofshë dhe nje dekolte shpërthyese, e shoqëruar nga bashkëshorti Jay-Z, këngëtarja 37 vjeçare, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ylli i muzikës ka takuar dhe përqafuar miqësisht mikeshën Meghan Markle dhe bashkëshortin e saj princin Harry dhe shumë yje të tjerë të famshëm të Hollywoodit.

View this post on Instagram

This evening, The Duke and Duchess of Sussex attended #TheLionKing European premiere in London at the Odeon Theatre. In celebration of the film’s release, The Walt Disney Company announced #ProtectThePride, a global conservation campaign to support efforts protecting the rapidly diminishing lion population across Africa. As a part of their commitment to this cause, Disney also made a donation to The Duke of Sussex’s upcoming environment & community initiative which will be formally announced this autumn. The Duke and Duchess are committed to advancing conservation efforts across Africa and around the world, and working with communities to ensure a sustainable future for the planet. This evening Their Royal Highnesses had the pleasure of meeting the cast and creative team behind the film, as well as supporters of @africanparksnetwork, of which The Duke is President. Photo credit: PA images / Getty images – Chris Jackson

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej