- Advertisement -

TAG

banditët

Incidenti në Elbasan/ Mazniku e pranon që banditët dhunues ishin njerëz të Rilindjes: Kanë gjak edhe ata… (film)

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku ka pranuar se banditët që ushtruan dhunë ndaj qytetarëve në Ditën e Verës në Elbasan ishin pjestarë...

Pse të gjithë ia kërkojnë vetëm Edi Ramës listat e pastra nga kriminelët?

Nga Enkel Demi Zoti Joseph Borell në konferencën për shtyp me kryetarin e qeverisë shqiptare bëri pikërisht këtë kërkesë, e cila ka kohë që i...

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Çfarë e lidh Taulant Ballën dhe Nënë Terezën?

Në pamje të parë duket sikur të dy personalitetet nuk kanë ndonjë lidhje të madhe, por në ditën e parë të vitit 2021 politikani...

Fajin na e paska Donald Lu

Nga Klodian Tomorri Domethënë: 1-Fajin, pse ne jemi të varfër e ka ambasadori amerikan. 2-Fajin, pse kemi zyrtarë të korruptuar e ka ambasadori amerikan. 3-Fajin, pse jemi prodhuesit...

Latest news

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...

Ambasada e SHBA kthen përgjigje për Tom Doshin, Prokuroria triblon: Presim informacion dhe nga Interpol

Ambasada amerikane në Tiranë i është përgjigjur Prokurorisë në lidhje me kandidatin në zgjedhjet e 25 prillit, Tom Doshi, që është njëherësh kryetar i...
- Advertisement -