- Advertisement -

TAG

automjet

Shoferi humb kontrollin e mjetit në autostradë, aksidentohen dy persona

Një aksident është raportuar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përplasur 2 këmbësorë . Bëhet fjalë...

Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi, pamje nga vendi i ngjarjes (foto)

Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë, por mbetet e paqartë se çfarë e shkaktoi zjarrin. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga...

Ishte ministër… është lac

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj nuk ka hobby vetëm gazin lotsjellës, por dhe makinat. Ai tashmë ka një automjet tip BMW, vlera e të cilit...

Digjet nga flakët automjeti në Ndroq

Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Ndroq. Nga ngjarja nuk raportohet për të lënduar, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta. Forcat e...

Merr flakë makina në ecje, shkrumbohet plotësisht

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje pasditen e sotme në zonën e Saukut në Tiranë. Mësohet se shkak ka qenë një defekt teknik. Bëhet...

Aksident në aksin Shëngjin-Kune/ Automjeti del nga rruga, plagoset rëndë shoferja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shëngjin-Kune. Mësohet se një automjet ka dal nga rruga kryesore dhe është përplasur...

Policia në Fier arreston 30-vjeçarin, trafikonte kokainë me makinë në gjendje të dehur

Ditën e sotme Policia e Fierit ka vënë nën pranga një 30-vjeçar me kokainë në automjet, i cili e drejtonte në gjendje të dehur. Mësohet...

Gramsh/ I doli makinës para t’a ndalonte, makina përplas 30-vjeçaren

Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje. Mesohet se Klara Hoxha parkoi automjetin...

Makina del jashtë rruge dhe përmbyset në afërsi të tunelit Elbasan-Tiranë, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites. Një automjet që lëvizte me shpejtësi mbi normat e lejuara, është përmbysur në rrugë vetëm...

Ngjarja ndodhi për një parakalim, zbulohet identiteti i personit të dhunuar dhe të marrë peng në Kamëz

Zbulohet identiteti i personit të dhunuar dhe rrëmbyer sot në Kamëz. Bëhet fjalë për Jak Prengën i cili u rrëmbye nga disa persona ende të...

Latest news

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.
- Advertisement -