Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gramsh/ I doli makinës para t’a ndalonte, makina përplas 30-vjeçaren

Nga Ejona 0

Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.

Mesohet se Klara Hoxha parkoi automjetin tip “Golf” dhe u fut në shtëpi. Por më pas ajo ka parë nga dritarja e shtëpisë se makina po lëvizte.

Ajo ka dalë jashtë për ta ndaluar por makina e ka marrë atë zvarrë përpara.

30-vjeçarja u mjekua fillimisht në spitalin e Gramshit, por më pas është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të plagëve të rënda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej