- Advertisement -

TAG

Artan Fuga

30 propozime alternative për ta nxjerrë ekonominë nga mizerja

Nga Artan Fuga 30 propozime alternative për ta nxjerrë ekonominë nga mizerja 1.Ekonominë shqiptare e ka shkatërruar tej-popullimi i disa qyteteve kryesore, kryesisht i Tiranës që...

Akademiku Fuga denoncon: Në ASH u zunë dy vende në mënyrë antiligjore, u mohua gara pjesëtarëve të tjerë

Akademiku i njohur Artan Fuga ka lëshuar një deklaratë për mediat, teksa bën denoncimin e fortë në lidhje me punimet e fundit brenda Akademisë...

“Ja vdekje ja pushtet!”. A ka ministri të çmendurisë në këtë vend?

Nga Artan Fuga Ja Vdekje ja Pushtet !!! Si është e mundur kjo batërdi, ky krim, kjo çmenduri? Ministria e shëndetit publik njofton për shtim të të infektuarve...

“Ha koqen e karameles në gojë…. Prova se kemi Kuvendin më të keq në historinë e Shqipërisë!”

Nga Artan Fuga Lavdi marrëzisë ! Për të mirën e Partisë, me urdhërin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panjohur në...

Gjendje e rëndë mendore në Ministrinë e Arsimit!

Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj ka deklaruar se mbi 10 mijë maturantë i paskan dhënë...

Përtej 15 kushteve të BE për Shqipërinë?

Nga Artan Fuga Me 15 kushtet që konfirmoi Parlamenti Europian për të nisur negociatat e integrimit të Shqipërisë atje (për t'i nisur jo për t'i...

A e di ministria e Arsimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane?!

Nga Artan Fuga A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! Gomarlliqet e pyetjes të 11 të testit të maturës shtetrore...

Sa më diktatoriale shoqëria aq më mirë me shëndet janë njerëzit? Apo…

Nga Artan Fuga Katër informacione të vërteta dhe një pyetje 1. Sindromi i të burgosurit si virus është hapur shumë ndër burrat. Cfarë është? Kam folur...

Gjendjen e epidemisë nuk e tregon numri i vdekjeve, por…

Nga Artan Fuga Pa panik! Sapo e tha një menaxher shumë i lartë i një vendi të madh europian që unë i besoj fort: Gjendjen e...

Çfarë?! Do të na ushqejë Turqia me bukë nëse do të “përmbyset” bota?

Nga Artan Fuga Nuk ka nevojë për panik. Bota nuk do përmbyset. Por në u përmbystë, nuk besoj se do mbetet vetëm Shqiperia dhe Turqia!!! Do të...

Latest news

Rama premton rritje pagash me 40 % për stafin mjekësor

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në maternitetin e ri të Beratit, shoqëruar nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Gjatë një bashkëbisedimi me stafin mjekësor,...

79 raste të reja, 2 persona humbin jetën me Covid në Kosovë

Në Kosovë janë regjistruar  edhe dy viktima të cilët kanë humbur jetën si pasojë e Covid 19. Kjo u bë e ditur nga ana...

Dyshimet për armët e Fjollës, çfarë po fsheh këngëtarja?

Ka dyshime të forta rreth shpjegimeve që Fjolla Morina ka dhënë para oficerëve të policisë, se përse ajo po udhëtonte me armë zjarri drejt...

Gazeta greke hapet me titullin “F**k you Erdogan”/ Turqia padi ndaj drejtuesve të medias

Një artikull i disa ditëve më parë i gazetës greke “Dimokratia”, që fyente publikisht në gjuhën turke presidentin turk, Erdogan, ku shkruante “Fuck you...

Rikthehet radha me shqiptarë në Kapshticë

Janë rikthyer radhët në Kapshticë. Një numër prej 50 qytetarësh shqiptarë janë bllokuar në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës për shkak të mos plotësimin...
- Advertisement -