- Advertisement -

TAG

arme zjarri

Shkodër/ Dy persona qëllojnë me armë zjarr, plagoset një shitëse dyqani

  Dy persona të armatosur kanë qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka mbetur e plagosur një shitëse dyqani,  pranë Shkollës së Muzikës në...

Laç/ Atentat me armë zjarri, plagoset i riu

Një i ri është qëlluar me armë zjarri  pranë bashkisë së Laçit, duke mbetur i plagosur rëndë. I plagosuri është dërgohet me urgjencë drejt Tiranës. Akoma...

Dorëzimi i armëve/ Në Shkodër 7 armë zjarri me 2.520 fishekë

Vijon dorëzimi i armëve në 24 orët e fundit në qarkun e Shkodrës janë dorëzuar 7 armë zjarri dhe 2.520 fishekë. Në policinë e  Shkodrës...

Elbasan/ Plagoset me armë zjarri një grua 67 vjeçe

Një grua 67- vjeçe është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Elbasanit në rrugën “5 maji”. Raportohet se plagosja ka ndodhur gjatë një konflikti...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Shkodër. Policia e Shkodrës  ka bërë me dije se shtetasi me inicialet  A.A....

Itali, shqiptari plagos me armë zjarri dy marokenë, shpallet në kërkim

Policia italiane ka shpallur në kërkim një shtetas shqiptar pasi ka plagosur me armë me armë dy shtetas marokenë Ngjarja ka ndodhur në qytezën e...

Tiranë, 74 vjeçari vret veten me automatik brenda banesës

Një person është vetëvrarë me armë zjarri automatik brenda banesës së tij në Tiranë Bëhet fjalë për shtetasin E.B, 74 vjeç i cili mëngjesin e...

Filmojnë veten duke qëlluar me shotgun, shpallen në kërkim “Stresi” dhe një 21 vjeçar (video)

Janë shpallur në kërkim reperi i njohur "Stresi" dhe një 21 vjeçar pasi kanë filmuar veten duke qëlluar me shotgun në ajër Prej ditës së djeshme specialistët...

Plagoset një person me armë zjarri pranë ish ekspozitës në Tiranë

Një 29 vjeçar është qëlluar me armë nga një makinë në lëvizje, teksa qëndronte në verandën e një lokali pranë zonës së njohur si...

Tiranë, konflikt mes të rinjve, plagoset 23 vjeçari

  Mëngjesin e sotëm një 23 vjeçar është plagosur me armë zjarri si pasojë e një konflikti me shtetasin Sh.T. Mësohet se i plagosuri A.B, 23...

Latest news

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...
- Advertisement -