Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kanos me armë zjarri kushëririn, arrestohet 62-vjeçari në Tropojë

Nga Ejona 0

Policia ka vënë në pranga një 62-vjeçar në Tropojë pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij.

Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale Z.A., banues në fshatin Kasaj. Dyshohet se për motive të dobëta, ai kanosi 57-vjeçarin me iniciale R. A., banues po ashtu në fshatin Kasaj.

Uniformat blu po vazhdojnë hetimet për dokumentimin e plotë të ngjarjes dhe gjetjen e armës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej