Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim i fuqishëm në autostradën Tiranë-Elbasan, makina shkrumbohet nga flakët (film)

Nga Ejona 0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë.

Mësohet se një makinë është shkrumbuar nga flakët, por fatmirësisht nuk raportohen dëme në njerëz.

Shpërthimi ka përhapur panik tek kalimtarët dhe drejtuesit e tjerë të cilët po kalonin në këtë aks ndërsa për disa minuta është bllokuar qarkullimi.

Video nga NewsBomb:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej