- Advertisement -

TAG

Anwar Hadid

Dua Lipa, provokuese në sfilatën e Yves Saint Lauren

Dua Lipa i ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj të fundit në sfilatën e Yves Saint Laurent. Këngëtarja e hitit “New Rules" shkëlqente...

Dua Lipa bën publike lidhjen e re, reagon Isaac Carew

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre pak ditë më parë nëpërmjet një videoje në Instagram. Lidhur me lidhjen e tyre ka...

Dua Lipa konfirmon lidhjen në Instagram, poston video duke u puthur

Pas publikimit të disa fotografive me modelin Anwar Hadid, Dua Lipa nuk ka ngurruar ta bëj zyrtare lidhjen e saj me të. Këngëtarja e...

Gigi, Bella dhe Anwar Hadid sfilojnë për herë të parë në të njëjtën pasarelë (film)

Java e Modës në Londër premton surpriza! Nuk kishte ndodhur ndonjëherë më parë që tre modelë me lidhje gjaku ndërmjet tyre të ecnin në të...

Latest news

Agjencia Europiane e Ushqimit merr vendimin: Krimbat janë burim i sigurt ushqimi për njerëzit

Agjencia Europiane e Sigurisë Ushqimore në një vendim të marrë ditën e sotme ka aprovuar krimbat si burim të sigurt ushqimi për njerëzit. Shkencëtari Ermolaos...

Shoqata “Çamëria” 30 vjeç/ Shpëtim Idrizi: #Çam Jam është thirrja e gjakut, prandaj nuk na fshijnë dot (film)

Unë jam rritur si çam. Qysh kur kam ardhur në këtë botë isha “lindi çami”, u rrita si “çami”, vazhdoj të mbetem “çami”. Si unë...

30-vjetori i Shoqatës Patriotike “Çamëria”, përkujtimore e gjenocidit ndaj shqiptarëve të Çamërisë (film)

Sot po mbahet 30-vjetori i Shoqatës “Çamëria”. Ky përvjetor përkujton gjenocidin ndaj shqiptarëve të Çamërisë dhe rikthimin e të drejtave të tyre të mohuara. Lajmin...

Të vaksinuarit duhet të kenë disa privilegje, ja çfarë sugjeron ministri gjerman

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas ka thënë se "njerëzit e vaksinuar duhet të lejohen të ushtrojnë përsëri të drejtat themelore" duke përfshirë...

5 të vdekur dhe 353 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 5 të vdekur si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 353...
- Advertisement -