Këngëtarja e hitit “New Rules” shkëlqente në një fustan të shkurtër të zi me detaje të qëndisura tejet bukur në pjesën e belit. Dua shkëlqeu me dukjen e saj glamuroze, të cilën ajo e kombinoi me një palë taka të zeza të larta.

Në mbrëmjen promovuese të produkteve të reja të YSL, Dua ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Anwar Hadid, 20 vjeç, dhe të gjithë anëtarët e familjes së saj.

https://www.instagram.com/p/B23bKkEBTkk/