Fjalë kyçe: Dua Lipa

Floktore / Nga Klodiana -

Dua Lipa shkëlqen në Sanremo (film)

Këngëtarja e famshme shqiptare sapo ka perfomruar në Festivalin e famshëm “Sanremo”, në Itali, dhe performanca e saj është pritur me emocione të mëdha. E përcjellë edhe nga valltarë, Dua…