Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa bën publike lidhjen e re, reagon Isaac Carew

Nga Klodiana 0

Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre pak ditë më parë nëpërmjet një videoje në Instagram.

Lidhur me lidhjen e tyre ka reaguar Isaac Carew, ish-i dashuri i Duas, duke qenë se lidhja e re e Duas erdhi shumë shpejt pas ndarjes, kjo gjë nuk i ka pëlqyer shumë atij.

“Mendoj se fama dhe paratë janë një faktor i rëndësishëm, për aq kohë sa e dini”, ka shkruar Isaac në llogarinë e tij në “Twitter”.

Kaq ka mjaftuar dhe fansat kanë menduar se këto statuse i janë dedikuar këngëtares, duke qenë se në fund Isaac kishte shtuar një “emoji” gjarpri.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej