Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa konfirmon lidhjen në Instagram, poston video duke u puthur

Nga Klodiana 0

Pas publikimit të disa fotografive me modelin Anwar Hadid, Dua Lipa nuk ka ngurruar ta bëj zyrtare lidhjen e saj me të. Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka postuar në “Instagram” një video ku shihet me 20-vjeçarin në makinë, teksa ky i fundit nuk i kursen puthjet për të.

Dua Lipa dhe vëllai i supermodeleve Hadid u fotografuan para pak ditësh në Festivalin British Summertime në Hyde Park të Londrës. Risjellim në vëmendje se lidhja e të rinjve vjen një muaj pasi Dua u nda nga Isaac Carew.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej