- Advertisement -

TAG

Alfred Lela

A e tha vetë ai? Që sot e tutje ta thërrasim “gomar”

Nga Enkel Demi “Nuk e kam problem që dikush shprehet negativisht ndaj meje. Në rast se më thonë “gomar”, është opinion, mund të jetë fyerje,...

Gazetari Lela i heq pantallonat para Ramës dhe i tregon shenjat e dhunës (film)

Është shoqëruar me debate të forta përballja në emisionin “Real Story”, në News 24, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit Alfred Lela, i cili...

Gazetari i dhunuar nga policët: Nuk do ta fal kurrë Edi Ramën dhe Sandër Leshin (live)

Gazetari Alfred Lela, i cili ka pre e dhunës së Policisë së Shtetit ditën kur u shemb Teatri Kombëtar, madje dhe u shoqërua në...

Shoqata e Gazetarëve thirrje kryeministrit: Distancohuni nga dhuna

Shoqata e Gazetarëve Profesionistë të Shqipërisë dhe Lidhja e Gazetarëve të Shqipërisë dënojnë  dhunën shtetërore të ushtruar nga policia ndaj kolegut Alfred Lela gjatë...

Prifti katolik i shkruan Alfred Lelës: Të kërkoj ndjesë unë, derisa Sandër Lleshaj nuk kërkon falje

Një prift katolik shumë i njohur që në të njëjtën kohë është profesor në Gonzaga University në Firence i ka shkruar një letër ndjese...

“Bravoçunat” të më gjejnë biçikletën. Nëse e bëni, ua “kam falur gjakun”

Nga Alfred Lela Një biçikletë e mirë, e hijshme si pelë race që për dikë të rritur me ëndrrën fëminore të të pasurit të një...

Çfarë na thotë Baxhaku për Shkullakun, Lelën, Pezën…

Shënim redaksional i tesheshi.com Largimi i dy shefa redaksish, Armando Shkullaku dhe Alfred Lela, njëri nga AbcNews e tjetri nga Mapo; si dhe pasuria milionëshe...

Lu: Në Shqipëri çdo sektor i ekonomisë ka lidhje me krimin e organizuar

Në një intervistë të gjatë, e para për median shqiptare, ambasadori amerikan flet për Reformën në Drejtësi, mbështetësit dhe penguesit e saj, si dhe...

“Po, jo zoti Kujdestar!” 

Nga Mero Baze Ditët e fundit janë shtuar disa zëra kritikë nga mbështetësit e Bashës, kundër Berishës, të cilin po e akuzojnë se po i...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -