- Advertisement -

TAG

Aleksandër Biberaj

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën, fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”!

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën është fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”! Meqenëse Edin nuk e takoi as kryetari i...

Biberaj: Regjimi i rilindjes dhe i mafjes së betonit në Tiranë s’do mund të marrë më shumë se 10 mandate

Nga Aleksander Biberaj TIRANA DO TË JETË VATERLOJA E KLIKËS NË PUSHTET! NË TIRANË PD DHE OPOZITA E BASHKUAR DO TË ARRIJNË FITORE SPEKTAKOLARE ME...

Biberaj paralajmëron Ramën: Me zgjerimin 12 milje, kufiri grek do të vijë deri te zyra jote elektorale në Vlorë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj, e konsideron kryeministrin Edi Rama i cili njëherësh është dhe Ministër i Jashtëm, amator në diplomaci. Shkas mori nga...

Biberaj: Nga marrëveshja e sotme Kosova ka humbur shumë ndërkohë që Serbia vetëm ka fituar

Aleksandër Biberaj, ish-deputeti i PD-së ditën e sotme pas marrëveshjes që u bë në SHBA ai shprehet se asnjë marrëveshje nuk e bën Serbinë...

Bill Clinton mbush 74 vjeç/ Biberaj: Kombi Shqiptarë do t’iu jetë mirënjohës për jetë

  Nga Aleksandër Biberaj JETË TË GJATË PRESIDENTI BILL CLINTON! FALEMINDERIT JU DHE ZONJËS SUAJ TË NDERUAR HILLARY CLINTON PËR GJITHÇKA QË KENI BËRË DHE VAZHDONI...

“Më mirë luan një ditë se sa lepur gjithë jetën”/ Cakaj, Majko dhe Lleshaj duhet të japin dorëheqjen

Ja shkaqet dhe arsyet pse ministrat Cakaj, Majko dhe Lleshaj duhet të japin dorëheqje! Neglizhencë, mosinformim publik, mosmarrje masash parandaluese dhe keqmenaxhim i krizës...

Biberaj: Situata në Kakavijë jashtë kontrollit, Presidenti nuk duhet të mjaftohet vetëm me një status në Facebook

Nga Aleksandër Biberaj SITUATA NË KAKAVIJË JASHTË KONTROLLIT! KA QYTETARË QË KANË NEVOJË PËR NDIHMË MJEKËSORE! KUSH E PAGUAN VUAJTJEN DHE STRESIN E TYRE EKSTREMAL!?...

Njerëzit në mëshirën e fatit, dikush duhet t’u dalë zot”, Biberaj: Nga qeveria mungon komplet transparenca

  Aleksandër Biberaj, ish-deputeti i PD-së ditën e sotme është i ka bërë thirrje Presidentit të vendit të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare për situatën...

Hashim Thaçi dhe Edi Rama duhet të japin dorëheqjen dhe të gjykohen për tradhëti kombëtare

Nga Aleksandër Biberaj HASHIM THAÇI DHE EDI RAMA DUHET TË JAPIN DORËHEQJE DHE TË GJYKOHEN PËR TRADHËTI KOMBËTAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI...

Biberaj: Nuk ka zgjedhje të lira apo reformë zgjedhore pa riformatimin e KQZ-së

Aleksandër Biberaj, ish-deputeti i PD-së ditën e sotme është shprehur se nuk ka zgjedhje të lira apo reformë zgjedhore pa riformatimin e KQZ-së si...

Latest news

Trump i kërkon falje Serbisë për bombardimin e Jugosllavisë

Kandidati Republikan për president të SHBA-së, Donald Trump, ka kërkuar falje për vendimin e vendit të tij që të bombardojë Serbinë gjatë mandatit të...

Rrahje të forta zemre dhe temperaturë/ Rëndohet gjendja shëndetësore e grevisteve në Ballsh

Gjendja shëndetësore e grevisteve në uzinën e Ballshit është përkeqësuar. Njëra ka kërkuar ndihmën e mjekëve, ndaj ka mbërritur me urgjencë stafi mjekësor që...

Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit/ Reagon Yuri Kim: Në pritje të fjalimit të Mike Pompeut

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri kim, përmes një postimi në Twitter ka konfirmuar pjesëmarrjen e Sekretarit Amerikan të Shtetit, Mike Pomeu, në Forumin Ballkanik...

Shpërthen koronavirusi në Akademinë e Shkencave, të gjithë akademikët në karantinë

Koronavirusi nuk ka kursyer as institucionin më të lartë shkencor në vendin tonë. Mësohet se Covid-19 ka depërtuar dhe në Akademinë e Shkencave. Kësisoj, shumë...

SPAK më në fund foli: Kemi nisur hetim për inceneratorët  

Struktura e Posaçme e Anti-Korrupsionit, SPAK ka konfirmuar për Euronews Albania se ka regjistruar procedim penal për çështjen e inceneratorëve. Kreu i SPAK, Arben...
- Advertisement -