- Advertisement -

TAG

aeroporti i Rinasit

Mbërrin në aeroportin e Rinasit trupi i Florenc Beqirit, pritet të niset drejt Shkodrës

Ka mbërritur në aeroportin e Rinasit trupi i pajetë i Florenc Beqirit, 23-vjeçarit që ndërroi jetë në spitalin e Marsejës me datë 22 dhjetor. Familjarë,...

Përmbytjet, rinisin fluturimet në aeroportin e Rinasit

Pas pezullimit të fluturimeve nga aeroporti i Rinasit në kryeqytet mbrëmjen e kaluar për për shkak të pistës së përmbytur, mëngjesin e sotëm kanë...

Fluks turistësh në aeroportin e Rinasit, brenda 12 orëve hynë në Shqipëri 11 mijë shtetas

Gjatë 12 orëve të fundit kanë hyrë në Shqipëri nëpërmjet aeroportit të Rinasit rreth 11 mijë shtetas.   Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Genti Mullai ka...

Sekuestrohen në Rinas mijëra aksesorë celularësh

Dogana pezullon hedhjen në treg të një sasie të konsiderueshme aksesorësh për celularë të markave të njohura per shkak se dyshohen si të falsifikuara. Lajmi...

Mbërrin avioni i parë me 150 turistë nga Bjellorusia

Mbërriti sot në orët e para të mëngjesit, në aeroportin e Rinasit, avioni i parë me 150 turistë nga Bjellorusia, të cilëve iu rezervua...

Vret veten emigranti shqiptar në aeroportin e Rinasit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në aeroportin e Rinasit, ku një emigrant shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një...

Kapet turku që u largua nga tranziti në aeroportin e Rinasit

Policia Kufitare e Rinasit ka kapur shtetasin turk që u largua nga tranziti në datën 08 gusht. Kapja e 28-vjeçarit me iniciale I.E. u...

Na vjedhin dhe na thonë budallenj!

Nga Blendi Fevziu Duhet të jesh budalla ta besosh! Duhet të jesh naiv të bësh pyetjen si ndodhi dhe duhet të jesh i trashë që të...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -