- Advertisement -

TAG

Adrola Dushi

“Më vinte turp”/ Adrola Dushi tregon detaje nga fëmijëria e saj, ja çfarë pune bënte

Adrola Dushi ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Dionald dhe Romeo Veshaj “Më Lër Të Flas”. Modelja shqiptare gjatë kësaj interviste...

Adrola poston foton/ Ja komenti epik i aktorit të humorit

Ermal Mamaqi prej vitesh është larg ekranit dhe emisionit komiko-satirik që drejtoi për një periudhë të gjatë, por duket se vazhdon t’i bëjë për të...

Në lidhje me ish- bashkëshortin e Adrolës! Fifi ndjek modelen në Instagram

Nuk ka vonuar as konfirmimi nga Fifi dhe Adisi ku dedikimet për njëri- tjetrin nuk mungojn në rrjetet e tyre sociale. Pas daljes nga...

Adrola Dushi pozon me flamurin shqiptar në rrugët e New York-ut

Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karrierën në modeling. Adrola ka pozuar...

Adrola Dushi flet për dështimin tek “Kënga Magjike”: Arditi më dha shumë tekst, nuk e kuptoja çfarë po më ndodhte

Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi ishte këtë vit në rolin e moderatores në festivalin e “Këngës Magjike”, e cila u përfol jo pak. Përveçse e mrekullueshme...

Adrola Dushi: Më shumë i kushtohet rëndësi celularit se familjes, seksit se sa dashurisë

Modelja Adrola Dushi ka në një postim të gjatë në “Instagram” ka shpërthyer kundër mungesës së vlerave në shoqëritë e sotme. Dushi shprehet se më...

Adrola Dushi nënshkruan kontratë me kompaninë perstigjioze të modelingut

Adrola Dushi është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Sëfundmi modelja shqiptare  ka nënshkruar kontratë me një nga kompanitë më prestigjoze të modelingut...

Rrëfehet bukuroshja shqiptare: Ndodhem në fazën më të vështirë të jetës sime

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është shprehur se po kalon fazën më të vështirë të jetës së saj. Në një intervistë për "Prive.al", Adrola...

Modelet shqiptare në sfilatat e New York Fashion Week

E gjitha bota i ka sytë në Javën e Modës që po zhvillohet në Nju Jork. Këtë herë ne shqiptarët kemi një arsye më...

Latest news

Dëshmia e Dumanit në SPAK: Florenc Çapja ka porositur vrasjen e ish-kryebashkiakut Qazim Sejdini

Të tjera detaje janë zbardhur nga dosja hetimore e SPAK, në lidhje me krimet ku është përfshirë edhe Nuredin Dumani, i cili ka dëshmuar...

Rëndohet bilanci i aksidentit te “Rruga e Kombit”, ndërron jetë shoku i 25-vjeçarit

Është shënuar viktima e dytë nga aksidenti tragjik në “Rrugën e Kombit”. Pas vdekjes së 25-vjeçarit ka ndërruar jetë edhe shoku i tij, 19-vjeçar...

Ra në rrjetën e SPAK, oficeri i Lezhës dikur kontrollonte gjyqtarët

Oficeri i Lezhës që u arrestua sot me urdhër nga SPAK dikur i është caktuar një rol i rëndësishëm në mbledhjen dhe koordinimin e...

Ulet nafta, Bordi i Transparencës nxjerr çmimet e reja

Bordi i Transparencës ka nxjerr çmimet e reja për ditën e sotme, ku vihet e re se nafta ulet në 229 lekë/litri. Në po...

Shqipëria porosit raketa antitank Javelin

Shqipëria është një nga disa vende që ka porositur për të blerë raketat antitank Javelin të prodhuara nga konsorciumi amerikan Javelin Joint Venture, e...
- Advertisement -