Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Stadiumi bosh për Shqipëri-Izrael, FSHF bëri ofertën “paguaj një, merr dy bileta”

Nga Media 0

Kur kishin mbetur vetëm pak orë para takimit Shqipëri-Izrael Federata Shqiptare e Futbollit vendosi që të bëjë një ofertë. Për shkak se stadiumi kishte shumë vende bosh FSHF bëri ofertën “paguaj një, merr dy bileta”.

FSHF e nxori njoftimin dy orë para ndeshjes kur ishinshitur vetëm 4000 bileta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej