Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Spikeri i CNN rezulton pozitiv me COVID-19: Shfaqen e radhës do ta organizoj në bodrum

Nga Ejona 0

Spikeri i njohur i CNN, Chris Cuomo, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Vëllai i guvernatorit AndrewCuomo, tha sot përmes një shënimi në twitter se është testuar pozitiv me covid-19.

Ai tha se ka pasur temperaturë, ethe dhe gulçime. Cuomo shtoi se shfaqjen e radhës që transmetohet në CNN do ta organizojë në bodrumin e shtëpisë, aty ku dhe është vetë-karantinuar.

View image on Twitter

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej