Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sot, ka shumë fjalë, por kjo muzikë mjafton për të kujtuar siç duhet Holokaustin (film)

Nga 27.al 0

“Schindler’s List” është një film, i cili u realizua nga i mirënjohuri Steven Spielberg me skenar të Steven Zaillian. Filmi është vlerësuar shumë që nga viti 1993, kur doli në kinema, por muzika e tij e shkruar nga John Willimas do të mbetet e paharueshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej