Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sondazhi/ Basha bën pyetjen e ditës në Instagram

Nga Klodiana 0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur një sondazh në faqen e tij në Instagram, ku ka shtruar një pyetje për të gjithë ndjekësit e tij të shprehin opinionin e tyre në këtë rrjet social.

Postimi me pyetjen: ” Besoni tek transparenca e qeverisë për fondet e tërmetit?”, është bërë publik në story e faqes së kreut të opozitës.

Image

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej