Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skënderbeu “vret” kampionatin, mposht Flamurtarin dhe shkon +11 (film)

Nga Klodiana 0

Ka përfunduar në Korçë kryendeshja e javës së 19-të në Kategorinë Superiore mes Skënderbeut dhe Flamurtarit.

Goli i Gjergji Muzakës në minutën e 85-të i dhuroi fitoren e artë skuadrës së Ilir Dajës, duke e thelluar diferencën nga vlonjatët në +11.

http://www.panorama.com.al/sport/video-skenderbeu-vret-kampionatin-mposht-flamurtarin-dhe-shkon-11/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej