Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandal/ Rinia e Vorio Epirit kërcënon gazetaren e Top Channel (film)

Nga 27.al 0

Kërcënimi i Rinisë së Vorio Epirit për gazetaren Ilnisa Agolli

Pas Marin Memës një tjetër gazetare kërcënohet nga grekët. Kësaj here është radha e Ilnisa Agollit, e cila këto ditë shkoi dhe realizoi një reportazh në fshatin Derviçan.

Ajo raportoi se ky katund refuzon të flasë shqip.

Kjo nuk i ka pëlqyer organizatës “Rinia e Vorio Epirit”, e cila kanos gazetaren Ilnisa Agolli të medias kombëtare Top Channel.

Më poshtë po japim të plotë reportazhin e realizuar nga Ilnisa Agolli në Dropull.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej