- Advertisement -

TAG

gazetarja

Gjesti i ulët, Rama shtyn me duar gazetaren: Pse s’ke maskë, ik merre… (film)

Gazetarja Edona Haklaj ka reaguar ditën e sotme për incidentin që pati me Kryeministrin Edi Rama, i cili e shtyu në një transmetim direkt...

Inxhinierja e ndërtimit në Tiranë 6 muaj pa ngrënë, gazetarja i shkon në shtëpi: Besoj te ringjallja e trupit! (film)

Pas ngjarjes së Kombinatit, banorët e një pallati në Tiranë kanë njoftuar policinë duke vënë në dijeni se një grua tjetër, e cila jeton...

S’përmbahet gazetarja e Aldo Morning Show, zhvishet me bikini përballë zyrës së Ramës

Nëse sot duke shkuar për në punë, hasni një vajzë që shëtit gjysmë e zhveshru në qendër të Tiranës, mos u habisni! Është gazetarja...

Aksioni anti-KÇK/ Pyetja e Zërit të Amerikës që vuri në siklet Edi Ramën (film)

Lidhur me aksionin Anti-KÇK, gazetarja e Zërit të Amerikës, Keida Kostreci, i ka bërë kryeministrit Rama një pyetje të vështirë. Gjatë takimit në Këshillin e...

Televizioni kombëtar grek fyen dhe kërcënon gazetaren e Top Channel (film)

Gjatë një raportimi Star News reportazhi i realizuar nga gazetarja Ilnisa Agolli në Derviçan të Dropullit vlerësohet si dokumentari i urrejtjes. Tashmë në mediat e...

Skandal/ Rinia e Vorio Epirit kërcënon gazetaren e Top Channel (film)

Pas Marin Memës një tjetër gazetare kërcënohet nga grekët. Kësaj here është radha e Ilnisa Agollit, e cila këto ditë shkoi dhe realizoi një...

Të mbijetuarit e tërmetit të familjes Cuka përzënë shtetarët që shkojnë t’i ngushëllojnë (film)

Të mbijetuarit e familjes Cuka, babai dhe vajza bëjnë me faj shtetin, sepse autoritetet pas tërmetit të shtatorit u ka thënë se shtëpia e...

Durrës/ Pallati rrezikon të shembet. Gazetarja Ajgena Korbi hyn brenda dhe filmon dramën e banorëve (film + foto)

Ekipi i ABC News është zhvendosur në lagjen 18 të Durrësit, aty ku një pallat 9 katësh i ndërtuar 6 vite më parë  rrezikon...

Tërmeti “shkund” sërish vendin, Presidenti i Kosovës ndërpret prononcimin për mediat, shihni momentet e panikut në Thumanë (film)

Një tjetër tërmet i fortë me magnitudë 5.6 të shkallës Rihter goditi pak minuta më parë vendin. Tërmeti është regjistruar live edhe nga News24,...

Media në zi, gazetarja e njohur shqiptare humb jetën gjatë lindjes

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme mediat, pasi gazetarja e Radio Televizionit të Kosovës, Ardita Sylejmani ka ndërruar jetë gjatë lindjes. Mësohet...

Latest news

“25 Prilli, referendum kundër korrupsionit”, Meta ashpërson tonet nga Borshi

Presidenti Ilir Meta përmes një fotoje të postuar në facebook nga rruga e shembur në aksin Borsh-Himarë, si pasojë e rëshqitjes së dherave ka...

Bënë kërdinë në Cërrik, kapen hajdutët që boshatisën magazinat

Policia e Cërrikut ka zbardhur disa vjedhje duke arrestuar autorin, E. U., 35 vjeç, si dhe u shpall në kërkim D. K., 32 vjeç,...

Mbi 100 viktima, Shifrat zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë për Kukësin janë të pavërteta

Vijojnë të jetë në shifra të larta numri i qytetarëve të prekur me Covid-19 në qarkun e Kukësit në raport me numrin e popullsisë. Gjatë...

Haiku nga Kobayashi Issa (15 qershor, 1763 – 5 janar 1828)

Me tim atë Me tim atë do të shihja muzgun mbi fushat e gjelbra . . . Bora po shkrin Bora po shkrin dhe fshati përmbytet nga fëmijët. . . . Mbi një degë Mbi një degë që pluskon teposhtë...

Qyteti që nuk buzëqesh

Nga Jona Koprencka Në vitin 2009 nisa studimet e larta pranë universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan. Kujtoj ende se si gumëzhinte nga zërat dhe lëvizjet...
- Advertisement -