Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandal rilindas, përdorimi kriminal i fëmijëve

Nga Media 0

Nga Dritan Kaba 

(Kush mundet t’ia tregojë Vasilika Hysit, Arta Markut, anëtarëve gra të grupit parlamentar “Mos e rruaj k*rin” OSBE, ODHIR dhe kujtdo institucioni edhe ambasade të huaj)
Kjo foto është më shumë se kriminale.
Me një foto të tillë të hedhur në web mund të hash edhe burg për ngacmim.
Rilindasit nuk kanë më ndjeshmëri për asgjë. Të luash kështu me trupin e një fëmije në politikë, aq më tepër që nuk është as i yti, është një akt kriminal.
Të shohim reagimin e shoqatave.
Unë e denoncoj si një vepër kriminale, ku autorja duhet dënuar dhe të japë përfundimisht dorëheqje nga politika nëse ka moral.
Por Rilindasit nuk kanë asnjë lidhje me moralin.
Droga, prostitucioni, vrasja, hajdutllëku janë vepra që i kanë udhëheqësit e Rilindjes, vetëm pedofilia kishte mbetur. Gjithkund në BE kjo foto do kishte vlerën e një akti kriminal. Ndërsa rilindasve nën tymin e hashashit dhe vizave të kokainës këto iu duken gjëra normale.
Kemi të bëjmë realisht me një bandë pa asnjë lloj morali, dhembshurie apo përgjegjësie.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej