Skandal rilindas, përdorimi kriminal i fëmijëve

Duhet të lëçisni

Varianti Delta po përhapet frikshëm, drejtori i Infektivit jep alarmin: Rrezikojmë mbylljen, nëse…

Drejtori i Klinikës Infektive, Arben Vishaj, i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të vaksinohen ndaj Covid-19 në mënyrv që të mos rrezikohet...

Izraeli teston vaksinën e parë kundër Covid-19 në formën e një kapsule

Ndërsa rastet e variantit Delta të koronavisrusit po shtohen dita ditës, qeveria izraelite është në gati të kryejë provat e para klinike të një...

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Nga Dritan Kaba 

(Kush mundet t’ia tregojë Vasilika Hysit, Arta Markut, anëtarëve gra të grupit parlamentar “Mos e rruaj k*rin” OSBE, ODHIR dhe kujtdo institucioni edhe ambasade të huaj)
Kjo foto është më shumë se kriminale.
Me një foto të tillë të hedhur në web mund të hash edhe burg për ngacmim.
Rilindasit nuk kanë më ndjeshmëri për asgjë. Të luash kështu me trupin e një fëmije në politikë, aq më tepër që nuk është as i yti, është një akt kriminal.
Të shohim reagimin e shoqatave.
Unë e denoncoj si një vepër kriminale, ku autorja duhet dënuar dhe të japë përfundimisht dorëheqje nga politika nëse ka moral.
Por Rilindasit nuk kanë asnjë lidhje me moralin.
Droga, prostitucioni, vrasja, hajdutllëku janë vepra që i kanë udhëheqësit e Rilindjes, vetëm pedofilia kishte mbetur. Gjithkund në BE kjo foto do kishte vlerën e një akti kriminal. Ndërsa rilindasve nën tymin e hashashit dhe vizave të kokainës këto iu duken gjëra normale.
Kemi të bëjmë realisht me një bandë pa asnjë lloj morali, dhembshurie apo përgjegjësie.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Varianti Delta po përhapet frikshëm, drejtori i Infektivit jep alarmin: Rrezikojmë mbylljen, nëse…

Drejtori i Klinikës Infektive, Arben Vishaj, i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të vaksinohen ndaj Covid-19 në mënyrv që të mos rrezikohet...

Izraeli teston vaksinën e parë kundër Covid-19 në formën e një kapsule

Ndërsa rastet e variantit Delta të koronavisrusit po shtohen dita ditës, qeveria izraelite është në gati të kryejë provat e para klinike të një...

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...