Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptari vret ish-gruan në sy të nipërve e mbesave në Vjenë

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Austri. Protagonist është një 67-vjeçar nga Kosova i cili ka vrarë ish gruan me thikë.

Çifti shqiptar nga Kosova jetonin prej vitesh të ndarë, ndërsa takimi i fundit ka qenë fatal.  Ai e ka ndjekur në rrugë dhe e ka vrarë pa mundur të ndalet nga kalimtarët të cilët janë munduar ta ndalojnë.

Viktima ishte nisur të shkonte në park me nipërit dhe mbesat e saj. “Kush mund të mendonte se ai ishte aty”, thotë një dëshmitare.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej