Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipet fluturojnë në Bergamo

Nga 27-shi 0

30 mjekë dhe infermierë janë nisur në Itali për t’ju bashkuar personelit shëndetësor që shërben në zonën më të prekur nga Koronavirusi, Bergamo.

Momenti kur 30 mjekët shqiptarë nisen drejt Bergamos, për të ndihmuar Italinë

Publiée par Të Paekspozuarit – TPZ.AL sur Samedi 28 mars 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej