Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëria vërshon drejt Tiranës, Berisha: Sot Cunami i historisë

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me protestën e opozitës së bashkuar,  e cila do mbahet sot përpara godinës së kryeministrisë në orën 19:00.

Berisha shkruan në “Facebook” se sot qytetarët shqiptarë do të vërshojnë nga katër anët e Shqipërisë dhe do të mblidhen në Tiranë për të protestuar kundër qeverisjes së kryeministrit Edi Rama.

“Sot Cunami i historisë. Shqipëria vërshon drejt Tiranës! Rama ik! Fitore!”- shkruan Berisha.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej