Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëria shkërrmoq Moldavinë. Si kurrë më parë kuqezinjtë shënojnë katër gola jashtë fushës së tyre (film)

Nga 27-shi 0

Kombëtarja e Shqipërisë jo vetëm triumfon në Moldavi, por ka dhënë një spektakël të vërtetë.

4-0 kanë mundur në Kishinau Moldavinë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020.

Golat për Shqipërinë i shënuan Cikalleshi (22’), Bare (34’), Trashi (40’) dhe Manaj (90’).

Shqipëria renditet në vendin e katërt në Grupin H me 12 pikë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej