Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kosova fiton pastër ndaj Malit të Zi. Ëndërra vazhdon (film)

Nga 27-shi 0

Kosova ka mundur pastër 2 me 0 në Malin e Zi në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Vetëm dhjetë minuta i duheshin Amir Rrahmanit që të shënonte.

Në minutën e 34’, Kosova dyfishoi avantazhin 2-0 me Vedat Muriqin.

Kosova ka 11 pikë dhe është në vendin e treta në grup vetëm një pikë larg Çekisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej