Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkon në 81 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19

Nga Klodiana 0

Ka shkuar në 81 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19, ku ditën e sotme kanë humbur jetën dy pacientë.

Mediat greke raportojnë se mes 2 viktimave është, një 42- vjeçar në Selanik ka humbur jetën si dhe një e moshuar në Athinë.

Ndërkohë mësohet se në total Greqia ka 1755 të infektuar teksa është një nga vendet më të prekura në Ballkan.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej